Wdrożenia

Integracja

Wsparcie

 

Rozwiązania typu Business Intelligence są coraz mocniej obecn na rynku. Ze względu na rosnącą ilość systemów informatycznych, które są obecne w przedsiębiorstwach powstała konieczność agregacji raportów za pomocą dedykowanych systemów raportujących. Jednym z takich rozwiązań jest cieszący się coraz większą popularnościąpakiet Jasper Reports. Przy pomocy tego rozwiązania istnieje możliwość prezentacji różnych źródeł danych za pomocą atrakcyjnych dla oka raportów.

Dzięki rozwiązaniu Jasper Reports Server istnieje możliwość zarządzania uprawnieniami oraz sprawne prezentowanie zróżnicowanych raportów różnym grupom odbiorców. jako dostawca i integrator systemów informatycznych nieraz spotykamy się z koniecznością opracowania skomplikowanych raportów. które często "muszą" być prezentowane w systemie Klienta. Takie podejście może ograniczać i generoać konieczność przełączania się pomiędzy różnymi systemami.

Dzięki Jasper Reports zyskują Państwo jedno, zintegrowane miejsce w firmie, które odpowiada za prezentację wszystkich raportów, niezależnie od żródła. 

Dla kogo realizowaliśmy wdrożenia?

Z reguły Jasper Reports jest naszą odpowiedzią na potrzeby raportowe Klientów w zakresie systemu OTRS.

Zachęcamy Klientów, aby do tematyki raportowania podchodzili globalnie i tym samym ułatwili sobie dalszą rozbudowę raportów uwzględniając inne źródła danych.

Odoo text and image block